Wykładziny w rolce

WYKŁADZINY DYWANOWE W ROLCE

Wykładziny dywanowe w rolce są bardzo popularnym produktem w zakresie wykończenia podłóg obiektowych w przestrzeniach biurowych oraz hotelowych. Wykładziny w rolce ze względu na swoją konstrukcję są doskonałym izolatorem termicznym oraz akustycznym, zazwyczaj o wyższych parametrach niż płytki wykładzinowe. Należy pamiętać że wykładziny w rolce cechuje większa ilość generowanego odpadu instalacyjnego ze względu na ograniczenia związane z szerokością produkcji wykładzin. Standardem produkcyjnym są rolki o szerokości 4m i 5m. 


Dostarczamy wykładziny dywanowe na indywidulane zamówienie w najpopularniejszych konstrukcjach w segmencie hotelowym i biurowym :


  • SAXONY - 100% Poliamid 6.0 (druk Chromojet) - poliamidowa wykładzina z runem ciętym
  • PRINTED WOOL - 80% NZ  wool / 20% nylon 6,6 (druk Chromojet) - wełniania wykładzina z runem ciętym
  • LOOP PILE - 100% PA 6.0 SDN BCF - wykładzina z runem pętelkowym

ECO OFFICE

WYKŁADZINA BIUROWA 

Doskonała wykładzina pętelkowa w rolce, dostępna w najpopularniejszych kolorach na rynku. Dopracowane parametry użytkowe pozwalają na wieloletnie użytkowanie i łatwy serwis.

UNLIMITED TWIST

WYKŁADZINA HOTELOWA 

Komfortowa wykładzina hotelowa to podstawa dobrze funkcjonującego hotelu. Oferujemy produkcję wykładzin w stałych kolekcjach kolorystycznych przeznaczonych do pokojów gościnnych w każdym formacie hotelowym.

PRINTED WOOL 80/20 P.A 6.6

WYKŁADZINA HOTELOWA 

Wykładzina hotelowa o zwiększonej odporności użytkowej, stosowana w hotelach cztero i pięcio gwiadkowych.

Perfekcyjny komfort uztkowania zapewnia  zastosowanie nowozelandzkiej  przędzy wełnianej.