Wykładziny Axminster 80/20

Wykładziny AXMINSTER.

Wolnośc projektowa do końca.

PROFESJONALIŚCI W PODŁOGACH

Bez względu na to, jaki kolor, kształt lub wzór wymyślisz, pomożemy Ci przenieść Twoje pomysły na dywan.

Wykładziny AXMINSTER spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Wolność w projektowaniu wzonirctwa

Pomoc w projektowaniu

Swoboda projektowania wszystkiego, co lubisz
Jeśli możesz to sobie wyobrazić, damy radę. Nie ma ograniczeń - masz swobodę projektowania dowolnego niestandardowego dywanu. Nasza zaawansowana technologia produkcji pozwala zaprojektować wszystko, co tylko zechcesz. W zasadzie nie ma ograniczeń co do Ciebie ani Twoich projektów.

Pracujemy na przędzach wstępnie barwionych. Jedna przędza, jeden kolor, co daje bardzo jasno określone wzory. Wszystkie nasze projekty na zamówienie są wykonane z wysokiej jakości wełny o strukturze 80/20 tj. 80% wełny/ 20% nylonu

COLORTEC. 

8 Kolorów w jednym wzorze

8 kolorów w jednym projekcie
Uwolnij swoją wyobraźnię! Nasza najnowocześniejsza technologia Colortec oferuje wyjątkowe możliwości i niezrównaną wszechstronność. Możesz tworzyć własne wzory z maksymalnie 8 kolorami na wzór. Zamów już od 200 m2 przy szerokości 400 cm i 500 cm. Przędza jest wstępnie barwiona, aby tworzyć optymalne wzory z ostrą definicją wzoru i bez blaknięcia w czasie. Poczuj jakość wełnianej przędzy AXMINSTER 80/20

Ten sam wzór w różnych gramaturach

Często będziesz chciał położyć ten sam wzór podłogi w różnych pomieszczeniach. Niektóre z nich mogą mieć duży ruch. Inni mniej. Bez względu na to, którą z naszych koncepcji projektowych wybierzesz, możemy dostarczyć dywany o różnych gramaturach (od 1100 g wzwyż).


Możemy pomóc Ci stworzyć podłogę, w której kolory są jednolite, ale ich jakość jest inna - w zależności od rodzaju pomieszczenia, w którym ma zostać ułożony dywan.

Masz szybki szkic, szczegółowy szkic, odniesienie lub inspirujesz się istniejącym projektem?

To Ty decydujesz, ile pomocy od nas potrzebujesz podczas procesu projektowania. Posiadamy własne studio projektowe i własny zespół doświadczonych projektantów, którzy są gotowi omówić Państwa propozycje lub opracować nowe pomysły od podstaw. Liczy się to, że ostateczny projekt idealnie pasuje do Twojego projektu.

Grafika. Małe wzory

Nie ma powodu, aby unikać małych wzorów. Nasza zaawansowana technologia graficzna została specjalnie opracowana do obsługi indywidualnych powtórzeń wzoru do 10 x 10 cm. Zwykły lub melanż. Zamów już od 200 m2 przy szerokości 400 cm i 500 cm.

Przędza jest wstępnie barwiona, aby tworzyć optymalne wzory z ostrą definicją wzoru i bez blaknięcia. Jakość przędzy 80/20 (wełna / nylon) Wygodna i mocna

Laminowane spody wykładzin

Wszystkie nasze wykładziny podłogowe mają znakomity laminowany spód (laminowany podkład tekstylny lub laminowany filc). Lekki spód jest elastyczny, ale zapewnia również stabilność wymiarów wzoru dywanu.

Nasz specjalnie opracowany laminowany podkład ma mniejszy wpływ na środowisko niż np. podkład klejący.

Zainspiruj sie naszym wzornictwem, resztę zrobimy za Ciebie. 

wykładzina-axminster-reliefowana

CS Synergy jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki Hammer Carpets produkcującej wykładzinę AXMINSTER w technologi Colortec. 

Od swoich skromnych początków fabryka została zbudowana na początku lat 60. XX wieku, a następnie regularnie rozbudowywana i odnawiana.

Z biegiem lat Hammer Carpets stał się specjalistycznym producentem, specjalizującym się w tekstylnych wykładzinach dywanowych, wykonanych zarówno z przędzy wełnianej, jak i syntetycznej. Jakość jest punktem ciężkości na każdym etapie procesu produkcyjnego. Produkujemy dywany na rynek kontraktowy - hotelowy oraz stoczniowy.


Nasz park maszynowy jest konsekwentnie unowocześniany, rozbudowywany i wymieniany.

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i spełniamy współczesne wymagania.


Nasza fabryka jest ciągle remontowana i rozbudowywana. Chcemy pozostać w czołówce rozwoju! Jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z największych na świecie dostawców produktów wykonanych w wyjątkowej technologii Colortec.


Nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz własne studio projektowe sprawiają, że możemy zaoferować indywidualne rozwiązania projektowe, doskonałą jakość i szybką dostawę zarówno na rynek krajowy, jak i kontraktowy. Nasze główne rynki kontraktowe to hotelarstwo (w tym duża liczba hoteli cztero- i pięciogwiazdkowych) oraz morski, przede wszystkim segment statków wycieczkowych

.