Podłoga podniesiona monolityczna PS34TG - PS36TG

PODŁOGA PODNIESIONA

MONOLITYCZNA PS34TG - PS36TG


Podłoga podniesiona monolityczna na bazie siarczanu wapnia z łączeniem na pióro - wpust. Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie oferty podłóg modułowych. Podłoga techniczna monolityczna ma wysokie parametry techniczne oraz użytkowe.


podłoga-podniesiona-płyta-wiórowa


CS Synergy  jest wiodącym dystrybutorem producentem podłóg podniesionych. Produkcja opiera się na wykorzystaniu aglomeratu drewna lub siarczanu wapnia.  Panele uzyskane są z surowców wtórnych,  wyprodukowanych w certyfikowanych i stale monitorowanych procesach gwarantują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa


Zintegrowane, kompletne systemy podłogowe produkowane są w 100% w Europie. Dwadzieścia pięć lat rozwoju i doświadczenie zdobyte w instalacjach w 70 krajach na całym świecie sprawiają, że systemy podłogowe które oferujemy,  rozwiązują wszystkie problemy normalnie powodowane przez niezgodność między ograniczeniami architektonicznymi a ciągłymi zmianami wymaganymi przez rozwijające się technologie.


Dystrybuowane przez nas podłogi techniczne  doskonale wpisują się w oczekiwania zrównoważonego budownictwa. Zastosowana technologia wydłuża czas użytkowania na dziesięciolecia.