Podłoga podniesiona modułowa CBL1S

PODŁOGA PODNIESIONA

CBL1/S - CBM/S - CBH/S


Podłoga podniesiona na bazie siarczanu wapnia, zamknięta z czterech stron blachą ocynkowaną o grubości 0,5 mm. Produkt o perfekcyjnych parametrach użytkowych oraz obciążeniowych, gwarantujący wieloletnie użytkowanie również po zmianach aranżacji pomieszczeń. 


podłoga-podniesiona-płyta-wiórowa


CS Synergy  jest wiodącym dystrybutorem producentem podłóg podniesionych. Produkcja opiera się na wykorzystaniu aglomeratu drewna lub siarczanu wapnia.  Panele uzyskane są z surowców wtórnych,  wyprodukowanych w certyfikowanych i stale monitorowanych procesach gwarantują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa


Zintegrowane, kompletne systemy podłogowe produkowane są w 100% w Europie. Dwadzieścia pięć lat rozwoju i doświadczenie zdobyte w instalacjach w 70 krajach na całym świecie sprawiają, że systemy podłogowe które oferujemy,  rozwiązują wszystkie problemy normalnie powodowane przez niezgodność między ograniczeniami architektonicznymi a ciągłymi zmianami wymaganymi przez rozwijające się technologie.


Dystrybuowane przez nas podłogi techniczne  doskonale wpisują się w oczekiwania zrównoważonego budownictwa. Zastosowana technologia wydłuża czas użytkowania na dziesięciolecia.