Panele fabrycznie wykończone

PODŁOGI PODNIESIONE Z  APLIKACJAMI FABRYCZNYMI

Fabrycznie wykończona podłoga podniesiona to modułowe panele o wymiarach 600 x 600, spoczywające na odpowiedniej konstrukcji nośnej ze stali. Podłogi techniczne dostępne są w różnych konfiguracjach dla uzyskania odpowiedniej wysokości podłogi. Rdzeń paneli wykonany jest na bazie podłogi wiórowej o odpowiedniej grubości lub siarczanu wapnia.


Wykończone podłogi techniczne dostępne są w wielu wariantach wykończenia m.in. płytek ceramicznych, gresowych, marmuru, granitu, parkietu drewnianego, laminatów HPL, linoleum, PVC przewodzące, płytek dywanowych. Podłogi techniczne są w pełni rewizyjne i zapewniają perfekcyjną estetykę oraz funkcjonalność. 

PODŁOGA PODNIESIONA

PT30 - PT38

Podłoga podniesiona na bazie płyty wiórowej, wzmocniona od spodu folią aluminiową o grubości 0,05 mm oraz bocznym systemem ABS,

przygotowana do fabrycznego wykończenia dowolną aplikacją z drewna, HPL, czy PVC.

PODŁOGA PODNIESIONA

SC30 - SC34 - SC36

Podłoga podniesiona na bazie siarczanu wapnia, wzmocniona od spodu folią aluminiową o grubości 0,05 mm oraz bocznym systemem ABS, przygotowana do fabrycznego wykończenia dowolną aplikacją z drewna, HPL, czy PVC.

PODŁOGA PODNIESIONA

PT30C - PT38C

Podłoga podniesiona na bazie płyty wiórowej, wzmocniona od spodu folią aluminiową o grubości 0,05 mm oraz bocznym systemem ABS,

przygotowana do fabrycznego wykończenia ceramiką typu płytka ceramiczna czy kamień  naturalny.

PODŁOGA PODNIESIONA

SC28C - SC30C

Podłoga podniesiona na bazie siarczanu wapnia, wzmocniona od spodu folią aluminiową o grubości 0,05 mm oraz bocznym systemem ABS, przygotowana do fabrycznego wykończenia ceramiką typu płytka ceramiczna czy kamień  naturalny.

PODŁOGA PODNIESIONA

PT28V - PT30V- PT38V

Podłoga podniesiona na bazie płyty wiórowej, wzmocniona od spodu stalą ocynkowaną o grubości 0,5 mm oraz bocznym systemem ABS,

przygotowana do fabrycznego wykończenia dowolną aplikacją również na  zamówienie.

PODŁOGA PODNIESIONA

SC30V - SC33V- SC38V

Podłoga podniesiona na bazie siarczanu wapnia, wzmocniona od spodu stalą ocynkowaną o grubości 0,5 mm oraz bocznym systemem ABS,przygotowana do fabrycznego wykończenia dowloną aplikacją również na zamówienie.

CS SYNERGY 

NEXT GENERATION FLOORING SOLUTIONS

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

XII Wydział Gospodarczy

KRS 0000689865 NIP 525 27 19 153

CS SYNERGY © All Rights Reserved

 

Kontakt:

 

+48 88 502 51 70 

office@cs-synergy.com

ulica Złota 59,

00-120 Warszawa

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI
ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ