Podłogi podniesione

Zaprojektujemy oraz wykonamy podłogi podniesione oraz inne posadzki z pełnym wykończeniem

SYSTEMY PODŁÓG PODNIESIONYCH 

Oferujemy podłogi podniesione w dwóch standardach wykonania rdzenia podłogi. Do podukcji naszych podłóg wykorzystujemy aglomerat drewna lub siarczan wapnia. Panele uzyskujemy z surowców wtórnych które są  wyprodukowane w certyfikowanych i stale monitorowanych procesach technologicznych które gwarantują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

 

Podłogi podniesione CS Synergy są dostępne w różnych konfiguracjach. W pełni wykończone i gotowe do zainstalowania lub odsłonięte, do przykrycia po instalacji. Fabrycznie wykończenie podłogi to oferujerta gwarantująca szeroki wybór wykończeń powierzchni m.in.: ceramiki, marmuru, granitu, panele drewniane, laminaty HPL, szklane, laminowane, PVC lub linoleum. Wszystkie wykończenia są w pełni inspekcjonalne. 

PODŁOGI PODNIESIONE

PANELE PODSTAWOWE

Zdecydowanie wyższe parametry techniczne od obecnych na rynku. Certyfikat REI 60 posiada wiele z naszych standardowych systemów podłogowych. Wszystkie wykończenia są w pełni inspekcjonalne.

PODŁOGI PODNIESIONE Z APLIKACJAMI FABRYCZNYMI

Wykończone fabrycznie podłogi podniesione oferują wybór ceramiki, marmuru, granitu, powierzchnie drewniane, bambusowe, szklane, laminowane,  Perfekcyjne stylizacje oraz estetyka i funkcjonalność.

PODŁOGI PODNIESIONE

PANELE SPECJALISTYCZNE

Nasz asortyment podłóg podniesionych obejmuję produkty przeznaczone do serwerowni, rozdzielni elektrycznych i innych przestrzeni wymagających indywidualnych rozwiązań

Podłogi podniesione to świetne rozwiązanie w miejscach których występują instalacje do rozmieszczenia pod powierzchnią podłogi. Najczęściej spotkamy tego rodzaju rozwiązanie w biurach wysokich budynków czy też ostatnio w hotelach które są przekształcane z budynków o funkcji biurowej. Miejsce ich występowania to zwykle otwarte przestrzenie biurowe, pomieszczenia techniczne, rozdzielnie elektryczne, serwerownie, pomieszczeniach wystawowych.

Podłogi techniczne są systemem podłóg zbudowanych z prefabrykowanych płyt podłogowych opartych na stalowej konstrukcji wsporczej, której jakość ma równie istotne znaczenie co sam system płyt podłogi technicznej. Podłogi podniesione dzieli się na: modułowe i monolityczne. Każdy z systemów wyróżnia się indywidualnym wykończeniem oraz przede wszystkim rodzajem rdzenia głównego z którego płyta jest wykonana.


Najczęściej stosowanym materiałem z którego wykonany jest rdzeń to podłoga na bazie płyty wiórowej lub siarczanu wapnia.   

Płyty podłogi podniesione to elementy modułowe o wymiarze 600 x 600 mm których przekrój wygląda następująco :

- rdzenia płyty wykonany z siarczanu wapnia lub silnie sprasowanego wióru

- taśmy ochronnej na krawędziach bocznych,

- warstwy użytkowej którą stanowi goła płyta wiórowa, gipsowa  lub też zamknięta jedno lub dwustronnie w warstwie blachy stalowej ocynkowanej

- warstwy spodniej okutej blachą stalowa ocynkowaną, folią aluminiową lub bez wykończenia w przypadki płyt z siarczanu wapnia

W powierzchniach dedykowanych można istnieje również wykończenie dedykowane w postaci:

- parkietu, laminatu HPL, folii aluminiowej, ceramiki z możliwością własnego wyboru ceramiki, kamienia naturalnego lub sztucznego.

 

 

Zalety podłogi podniesionej modułowej:


- pełna inspekcyjność powierzchni pod podłogą  w każdym okresie pracy podłogi

- uzyskanie przestrzeni pod całą powierzchnią podłogi do wykonania projektowanych instalacji niezbędnych do funkcjonowania budynku

- możliwość uzyskania dowolnej wysokości podłogi podniesionej nawet do 2 m

- możliwość dowolnego wykończenia podłogi

- możliwość wymiany każdej płyty podłogowej

- dowolna aranżacja i zmiana miejsca  punktów teletechnicznych w postaci puszek floorbox

- łatwy montaż i demontaż elementów podłogi,

- łatwość zmiany funkcji pomieszczenia przez zmianę położenia lub liczby puszek instalacyjnych,

- używanie do montażu materiałów przyjaznych dla środowiska,