Płytki dywanowe Emotion Relation

PŁYTKI DYWANOWE EMOTION RELATION

Wykładzina w płytkach

Rodzina płytek dywanowych Emotion to najbardziej wysublimowane połączenie nowoczesnego designu i kolorystyki. Tworząc kolekcję Emotion, kierowaliśmy się najnowszymi trendami wzorniczymi w segmencie wykładzin podłogowych w płytkach. To emocje które można dowolnie łączyć i zestawiać ze sobą w najbardziej wymagających wnętrzach biurowych i hotelowych. Płynne przejścia tonalne kolorów, połączone z unikalną koncepcją ułożenia pętelki w strukturze okrywy, zapewnią intensywne doznania komfortu i projektowania wszystkim projektantom wnętrz jak również użytkownikom kolekcji Emotion.

ZALETY PRODUKTU

  • Nowoczesny DESIGN
  • Świetny wygląd w duzych przestrzeniach
  • Okrywa z włókna 100% PA 6.0 SDN Aquafill (BCF)
  • Wszystkie kolory barwione w technologii SDN (Solution Dyed Nylon)
  • Klasa 33
  • Bfl-s1
  • Klasa komfortu LC 3
  • Certyfikacja EUROFINES Gold

Dlaczego wybieramy płytki dywanowe ?


Płytki dywanowe oferują prostą instalację - profesjonalny instalator nie będzie miał problemu z dopasowaniem płytek dywanowych. Ponieważ są modułowe i dostępne jako małe pojedyncze jednostki, są stosunkowo łatwe do przechowywania, transportu, obsługi i dopasowania. Często możliwe jest zainstalowanie (i zastąpienie) płytek wykładzinowych w miejscu pracy lub przestrzeni życiowej bez powodowania większych zakłóceń, w działalności, która toczy się w tym obszarze lub w jego użytkownikach. Możliwe jest również instalowanie płytek wykładzinowych na dużych powierzchniach w stosunkowo krótkich ramach czasowych.

Płytki dywanowe są wszechstronne - Łatwe w obsłudze w małych przestrzeniach i szybkie w montażu na dużych powierzchniach, płytki dywanowe są naprawdę uniwersalnym produktem. Niezależnie od tego, czy jest to pokój na pokładzie, czy sypialnia, znajduje się płytka dywanowa, która „pasuje do rachunku”. Ponieważ płytki dywanowe są modułowe, łatwo je podnosić, przemieszczać i wymieniać. Jest to szczególna korzyść w nowoczesnych środowiskach biurowych, gdzie podłogi dostępu kryją skomplikowane okablowanie i układy kanałów, które muszą być dostępne. Płytki dywanowe stanowią odpowiedź - wystarczy je podnieść, uzyskać dostęp do przestrzeni pod podłogą, a następnie je wymienić. Podobnie w przypadku plam, miejscowego zużycia lub wycieków - wystarczy podnieść i wymienić uszkodzone płytki.

Płytki dywanowe są mało wymagające w konserwacji - w większości przypadków wystarcza regularne odkurzanie za pomocą wydajnej maszyny. Połącz to z ukierunkowanym czyszczeniem punktowym dla obszarów problemowych i zwiększoną częstotliwością dla obszarów o dużym natężeniu ruchu i „punkt wejścia” (szczególnie na poziomie ulicy), a Twoje płytki dywanowe powinny bez problemu zachować swój wygląd. Oczywiste jest, że jeśli reżim konserwacji jest niewystarczający, wygląd ucierpi, podobnie jak w przypadku każdego pokrycia podłogi. Z pewnością same się nie wyczyszczą! Mimo to mogą być skuteczne jako pułapka na kurz, która w połączeniu ze skutecznym i regularnym odkurzaniem może poprawić ogólną higienę i czystość w danym środowisku.

Płytki wykładzinowe są łatwe do wymiany - Kiedy nadchodzi czas wymiany płytek dywanowych, te, które są na podłodze w tej chwili, będą w miarę szybkie i łatwe do usunięcia, o ile zostały odpowiednio zainstalowane. W dzisiejszych czasach powinno być również całkowicie możliwe, że zostaną one poddane cyklicznej przeróbce, aby uniknąć konieczności ich wysypisk. Niekwestionowanym liderem są tutaj produkty japońskie gdzie stosunek przetworzonych materiałów stanowi ponad 80 % całkowitej wykładziny


Więcej o tym dlaczego wybieramy płytki dywanowe na naszym BLOGU