Produkty

OFERTA PRODUKTÓW DLA PODŁÓG KONTRAKTOWYCH

Witamy w miejscu które stawia na idealne połączenie technologii i designu. Wszechstronne, funkcjonalne i łatwe do zainstalowania produkty podłogowe. CS Synergy oferuje bogaty wybór wysokiej jakości produktów dla segmentu płytek dywanowych i wykładzin w rolkach jak również podłóg technicznych w najróżniejszych konfiguracjach. Nasze produkty dają możliwość zoptymalizowania przestrzeni podłogowych pod kątem indywidualnych potrzeb. To pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać potencjał wszystkich przestrzeni podłogowych.

Płytki-wykładzinowe

PŁYTKI DYWANOWE

Kolekcja płytek dywanowych i wykładzin CS Synergy posiada najlepszą relację jakości do ceny na rynku. Kreujemy i dostarczamy wykładziny dla potrzeb budżetu.

WYKŁADZINY W ROLCE

Wykładziny dywanowe w rolce są bardzo popularnym produktem w zakresie wykończenia podłóg obiektowych w przestrzeniach biurowych oraz hotelowych.

Podłogi-techniczne-podłogi-podniesione

PODŁOGI TECHNICZNE

Podłogi techniczne które oferujemy doskonale wpisują się w oczekiwania zrównoważonego budownictwa. Zastosowana technologia wydłuża czas użytkowania na dziesięciolecia.

CS SYNERGY 

NEXT GENERATION FLOORING SOLUTIONS

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

XII Wydział Gospodarczy

KRS 0000689865 NIP 525 27 19 153

CS SYNERGY © All Rights Reserved

 

Kontakt:

 

+48 88 502 51 70 

office@cs-synergy.com

ulica Złota 59,

00-120 Warszawa

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI
ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ