Produkty

OFERTA PRODUKTÓW DLA PODŁÓG KONTRAKTOWYCH

Witamy w miejscu które stawia na idealne połączenie technologii i designu. Wszechstronne, funkcjonalne i łatwe do zainstalowania produkty podłogowe. CS Synergy oferuje bogaty wybór wysokiej jakości produktów dla segmentu płytek dywanowych i wykładzin w rolkach jak również podłóg technicznych w najróżniejszych konfiguracjach. Nasze produkty dają możliwość zoptymalizowania przestrzeni podłogowych pod kątem indywidualnych potrzeb. To pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać potencjał wszystkich przestrzeni podłogowych.

Płytki-wykładzinowe

PŁYTKI DYWANOWE

Kolekcja płytek dywanowych i wykładzin CS Synergy posiada najlepszą relację jakości do ceny na rynku. Kreujemy i dostarczamy wykładziny dla potrzeb budżetu.

LUKSUSOWE PANELE WINYLOWE

Kolekcja luksusowych paneli wynylowych LVT marki IVC to odważna i bogata kolekcja podłóg winylowych , produkowanych w Europie, posiadające restrykcyjne certyfikaty środowiskowe 

luksusowe-panele-winylowe-lvt

WYKŁADZINY AXMINSTER

Wykładziny hotelowe Axminster to gwarancja najwyższej jakości w projekcie hotelowym. Oferujemy indywidualne wzornictwo oraz kompleksową obsługę projektu.

luksusowe-panele-winylowe-lvt

PANELE LAMINOWANE EGGER

Podłogi laminowane EGGER są praktyczne I odznaczają się wysoką jakością i łatwością pielęgnacji. Nasza oferta podłogi z 33 klasą użytkową dla użyteczności publicznej.Podłogi-techniczne-podłogi-podniesione

PODŁOGI TECHNICZNE

Podłogi techniczne które oferujemy doskonale wpisują się w oczekiwania zrównoważonego budownictwa. Zastosowana technologia wydłuża czas użytkowania na dziesięciolecia.

luksusowe-panele-winylowe-lvt

WYKŁADZINY PVC

Gerflor tworzy, produkuje i dosatrcza na rynek kompletne rozwiązania do wykładzin elastycznych podłogowych, ściennych, dla profesjonalistów jak i konsumentów.