Misja i wartości
nasza-misja-cs-synergy

NASZA MISJA


Z pasją wdrażamy nowe, lepsze systemy podłogowe dla biur, hoteli i obiektów użyteczności publicznej. Troszczymy się o ponadprzeciętną satysfakcję naszych klientów na wszystkich etapach realizacji.

zespol-cs-synergy

NASZ ZESPÓŁ

 

Pasjonaci, którzy nie akceptują przeciętności. Są wśród nas menadżerowie produktów, projektanci, menadżerowie projektów, logistycy. Wszyscy mamy wieloletnie doświadczeniem zdobyte w najlepszych firmach świata. „Jeśli jesteś najlepszy w tym co robisz albo planujesz być najlepszy, to powinieneś z nami pracować.”

nasz-wartosci-cs-synergy

 NASZE WARTOŚCI

 

Wierzymy, że każdą pracę można wykonać jeszcze lepiej.

Szanujemy indywidualność, to szacunek do różnic między ludźmi i pełne zaufanie powoduje efekt synergii w naszych działaniach. Działamy etycznie, szanujemy trud i pracę naszych konkurentów.

Jesteśmy wielkimi orędownikami zrównoważonego rozwoju. Wszystkie nasze działania przepełnione są troską o naturalne środowisko, aby następne pokolenia mogły korzystać z dobrodziejstw, które daje Matka Natura.

 

CS SYNERGY 

NEXT GENERATION FLOORING SOLUTIONS

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

XII Wydział Gospodarczy

KRS 0000689865 NIP 525 27 19 153

CS SYNERGY © All Rights Reserved

 

Kontakt:

 

+48 88 502 51 70 

office@cs-synergy.com

ulica Złota 59,

00-120 Warszawa

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI
ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ